Rahatlatıcı Videolar

Solfeggio’da oluşan 741 hz.lerin insan bedeninde yarattığı etkileri hissedin

Merhaba değerli okurlarım bilinçaltının dili resimler müzikler semboller renklerdir. Ve bilinçaltı tüm bu öğeler aracılığıyla yeniden kodlanabilir . Bastırılan duygular boşalabilir , rahatlama gevşeme sağlanabilir , blokajlar kalkıp iyileşme sağlanabilir . Sizlere insan Psikolojisine iyi gelecek , rahatlayıp nefes almanızı sağlayacak mucizeler yaşamanız için zihninize iyi gelecek bazı etkileyici güçlü videolar , ses kayıtları seçip paylaşıyorum. Bu paylaşımlar aynı zamanda sizi günlük yaşamın stresinden de uzaklaştırıp mucize frekansında kalmanızı sağlayacak yönde beyni etkileyen paylaşımlar. Bu yüzden mutlaka takip edin izleyin canlar .

Zihninizi ve bedeninizi rahatlatabildiğiniz zaman vücudunuz, stres yaratan hormonları üretmeyi durdurur. Böylece ilahi sistemle aynı frekansta kalmaya devam edersiniz. Stresin hafiflediğini hissettiğinizde hem fiziksel hem de zihinsel olarak sakin duruma geri dönersiniz ve anın içinde yaşamaya başlarsınız! Mucizeler sadece andadır unutmayın. Siz beyninizi boşaltmazsanız yeniden kodlayamazsınız! Bilinçaltınızın derinlerde gizlediği bastırdığı duygular bu videolar İLE açığa çıkacak . Bunu bilinç seviyesinde göremeyebilirsiniz çünkü bilinçaltı %99 sizi yönetir . Bilinç %1 işte Bu çalışmalar sizin bilinçaltınızı boşaltıp rahatlayıp gevşemesini sağlayacak çalışmalar . Bu çalışmalar bu yüzden çok önemli canlar.

 

Paylaş:

1 yorum

  1. Can hayatıma hergün yenilikler katıyorum buna sebep senin bilgilerin paylaşımların iyiki tanımışım seni çok tşk ediyorum mucizeler yaşamama vesile olduğun içinde, şimdide bu müzikler tam bir beyin ahenkli tşkler her şey için iyiki varsın güzel insan seni çok seviyorum🙏💗💗💗💗💐😘💜💜💜

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir