Genel

Sabah burç kodlaması

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi sarı! Derin ve sarı bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

KOÇ

İş hayatınız dışında ufak tefek paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi idare etmeli belki bir birikime yatırmalısınız. Hayatınızda birikim açısından yenilikler yapmalısınız.

.

.

.

BOĞA

Niyetlerin sana bugün oluk oluk sakinlik getirecek. Yaşamınızı daha sakin geçirecek ve huzur bulacaksınız.

.

.

.

İKİZLER

Hayatınızda yer alacak önemli bir kişiyle tanışabilirsiniz. En çok aradığın doğru ilişki karşına çıkacak.

.

.

.

YENGEÇ

Güven konusunda bir açılım yaşayacaksın. İçinde ne kadar herkese güven varsa da bazen işlerin yolunda olmadığını ve herkese gözü kapalı güvenemeyeceğini tadacaksın.

.

.

.

ASLAN

Her şey bir döngü ve zaman içinde. Hayallerinin gerçek olması an meselesi. Senin için en iyisi olanı seç ve bekle.

.

.

.

BAŞAK

İhtiyacın olan tüm değerlilik duygusu oluk oluk tüm hücrelerinde akacak. Sen çok değerlisin bunu unutma.

.

.

.

TERAZİ

Bugünden itibaren geçmişin hatalarını geleceğin ise kaygılarını kenara bırak. Anı yaşamaya bak ve tadını çıkar. Çok güzel bir gün seni bekliyor!

.

.

.

AKREP

Bugünlerde başarılar sizleri kovalıyor. İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz zaman önünüzde parlak günler olacak.

.

.

.

YAY

Kalbinize güzel bir insan girebilir. Onu ani bir karşılaşma ile tanıyabilirsiniz. Beklediğiniz aşk size göz kırpacak. Heyecanlı günler sizleri bekliyor.

.

.

.

OĞLAK

Zamanınızı çok iyi değerlendiriyorsunuz. Bunu disiplin ve güzel bir planlama ile sürdürmeye devam edin. Alacağınız takdirler kapıda, ışıl ışıl parlayacaksınız.

.

.

.

KOVA

Biraz değişiklik yaparak hayatınıza renk katın. Sevdiklerinize küçük sürprizler yapıp biraz sosyalleşebilirsiniz. Belki bir alışveriş veya kısa bir tatil size nefes almayı sağlayabilir.

.

.

.

BALIK

Şans sizden yana. Bunu iyi değerlendirmeyi bilin. Yüksek enerjiniz ve çalışmalarınız herkesin gözü önünde.

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir. Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir