Genel

Pratik Kısa Bilgiler – 26 Aralık

Hayatınızı kurtaracak kısa bilgiler!

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir. Her sözcüğün her şeyin enerjisi vardır.

Pratik kısa bilgiler yazısı ile karşılaştığına göre hayatında bir anda beklemediğin bir şekilde kolayca pratik olarak kısa yoldan bir şeyler çözülecek ve su gibi akıp gidecek! Hayatında karşına çıkan her şey seni aradığın yere götürmesi için aracıdır. Önemli olan senin kodlaman bilinçaltın ve yüksek benliğinin aracılığı ile bağlantıları kurup aradığına çekilmene izin vermen. Hadi o zaman şu kodlamayı yap ve günün pratik kısa bilgiler bölümünü oku ve akışa devam et:

Bilinçaltım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda bana özel gelen uğurlu taşın (uğurlu taşının ismini söyle) enerjisinin 555 frekansı ile rezonansa girip buradaki hayatı kolaylaştıran pratik kısa bilgiler de olduğu gibi hayatımın kolaylaşmasını kolayca akıp gitmesini sağlayacak bilinçaltı bağlantılar kurmasını niyet ediyorum.

✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların uğurlu taşı AMETİST

✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların uğurlu taşı ONİKS

✅Doğum tarihinin sonu 2 olanların uğurlu taşı AKİK

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların uğurlu taşı AMBER

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların uğurlu taşı SEDEF

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların uğurlu taşı ZÜMRÜT

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların uğurlu taşı FİRUZE

✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların uğurlu taşı KUARTZ

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların uğurlu taşı İNCİ

✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların uğurlu taşı YAKUT

Sevgili canlar kış aylarında yağmurlu günlerde hayatınızı kolaylaştıracak bir tavsiye ile karşınızdayım. Malum yağmurlu günlerde her ne kadar üst bölgemizi şemsiye ile korusak da ayak kısmı için bu pek mümkün olmuyor. İşte size bu noktada bir öneri… Evinizden çıkmadan önce su geçirmesini istemediğiniz ayakkabılarınızın üstüne bir mumu sürterek iyice yedirin. Bunu yaptıktan sonra saç kurutma makinesiyle süsrdüğünüz yerleri kurutun. Böylece ayakkabınızın su gerçirmesinin önüne geçeceksiniz.

Üsküdar’a gideriken bir yağmur alırsa beni hatırlarsınız 🙂

Paylaş:

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir