Genel

Günün Tarifi – 22 Aralık

Benim verdiğim tarifi yapıp yapmaman önemli değil ben sana alternatif olarak sunuyorum ama bugün pişirdiğin yemeklere bu kodlamayı yapman çok önemli! Ne pişirirsen pişir, çay da demlesen ister tüm gün pişirdiğin her şeye ister sadece bir defa bu kodlamayı yap. Ama ne kadar çok yaparsan o kadar enerji akışı olur.

Bilinçaltını yeniden kodlamanın en etkili en hızlı anlarından birisi yemek yaparken ve yemek yerkendir. Çünkü bilinçaltının kapısı bu süreçte açık olur ve sünger gibi siz ne verseniz onu emer.

Eğer yemek yaparken veya yemek yerken düşüncelerinize ve hislerinize dikkat etmezseniz istemediğimiz yönde kodlamalar yapabilirsiniz ve neden benim başıma geliyor dediğiniz olaylara çekilebilirsiniz yemek yaparken ve yemek yerken beyin dalgaları bilinçaltına açık hale getirecek frekanstadır.

Bu yüzden lütfen sevdiklerinize ve kendinize yemek yaparken ya da yemek yerken olumsuz onları aşağıya çekecek düşük titreşimli sözcükler ve davranışlarda bulunmayan sofralarınızı en güzel şekilde süsleyin ama en önemlisi en güzel sözcüklerle taçlandırın.

Şimdi sizlere vereceğim tarifi yaparken veya kendi tariflerinizi yaparken lütfen şu sözcüklerle enerjiyi yoğunlaştırarak bolluk akışını sembolize ederek kodlama yapıp yemek yapma işlemine başlayın:

“Allah’ım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda bu yemeği yiyen herkesin bu günün enerjisi ile duaları yönünde bilinçaltı düzeyde bana gelen özel sayı (doğum tarihine göre sana gelen sayıyı söyle) ve 3-6-9 sayısı aracılığı ile rezonansa girip kodlanmasını ve benim bu enerjimin bu dualarımın onlara geçmesini niyet ediyorum.”

Yemek pişiren kişi veya kişiler kendi doğum tarihlerinin sonuna göre özel sayılarını söylesinler:

✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 347

✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 591

✅Doğum tarihinin sonu 2 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 260

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 972

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 627

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 168

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 489

✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 745

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 823

✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 584

NOT: (BİR YEMEĞİ AYNI ANDA BİRDEN FAZLA KİŞİ PİŞİRİYORSA HERKES KENDİSİNE GELEN ÖZEL SAYISINI KODLASIN. Muhteşem bir enerji açığa çıkacak ve siz bunu hissedeceksiniz.)

Ve lütfen sana özel gelen sayının frekansı ile şükür enerjisine geç şükür enerjisi ile yemeğini pişir ve şükür enerjisi ile sevdiklerine sun. Bak nasıl olmaz dediklerin olacak. Yuvanı bolluk bereket aşk ve huzur saracak…

Sevgili canlar, bugün sizlere soğuk kış günlerinde afiyetle yiyeceğiniz Kış Güveci tarifi vereceğim. Karnabahar, lahana, pırasa, kereviz ile lezzetli mi lezzetli bir yemek için hazır mısınız 🙂

Kış Güveci Tarifi İçin Malzemeler:

500 gr dana kuşbaşı
3-4 yemek kaşığı zeytinyağı
20 adet arpacık soğan
2 yemek kaşığı domates salçası
1 yemek kaşığı biber salçası
2 su bardağı su
3 adet köy biberi
2 adet havuç
3 adet patates
1 adet kereviz
2 dal pırasa
6 diş sarımsak
Tuz ve karabiber

Kış Güveci’nin yapılışı:

Güvecinizin içine zeytinyağı ilave edip ısıttıktan sonra üzerine kuşbaşı etleri koyup kavurun. Daha sonra soğanları ilave edip soteleyin. Salçalarını da ekleyerek kokusu çıkana kadar sotelemeye devam edin.

2 su bardağı su ilave edip etler pişene kadar (30 dakika) pişmeye bırakın. Etlerinizin pişmesine yakın içine dilimlediğiniz havuçları, biberleri, iri kuşbaşı doğradığınız patatesleri, pırasa, kereviz ve sarımsakları ekleyip karıştırın.

2 su bardağı sıcak su ekleyip kapağını kapatarak kısık ateşte 45 dakika kadar pişmeye bırakın.

İşte size harika bir Kış Güveci… Afiyet olsun benim güzel canlarım… 🙂

Paylaş:

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir