Genel

Doğum tarihinin son rakamına göre bilinçaltı düzeyde vazgeçilmezlik enerjisine kodlan mucizeler yaşa

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir. Her sözcüğün her şeyin enerjisi vardır . En önemli sözcükler de kendine söylediğin sözcüklerdir . Sen kendinle nasıl konuşursan diğer insanlar da sistem de seninle o yönde iletişim kurar harekete geçer.

 

 

Kendini ne kadar değerli hissedersen o kadar kul hakkına sahip çıkar mucizeler yaşarsın unutma! Sen kendine değer verdiğin kadar herkes sana değer verir. Dualarınla eşleşmen için öncelikle değerlilik duygunu yükseltmen gerekir .

 

 

Bedel ödemesi gereken kişiler bu çalışmadan sonra kendiliğinden bedel ödeyecek . Vazgeçilmez aranan özlenen fark yaratan ve tercih edilen sen olacaksın ! Dualarınla aynı frekansa gelip eşzamanlılıklar ve mucizeler yaşayacaksın .

 

Hadi o zaman aynanın karşısına geçerek şu kodlamayı yap ve değerlilik enerjisine kodlan ve mucizeleri kendine çekmeye başla. Aynada gözlerinin içine bak kendine sıkıca sarıl en çok olmasını istediğin duana odaklan ve üç kez: “Sen ve ben biriz” diye tekrar ettikten sonra derin bir nefes al ve şu şekilde devam et: Şu andan itibaren hayallerimin gerçek olması aradığımın hayatıma girmesi için kendime izin veriyorum.

 

BEN KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ KABUL ETMEYİ SEÇİYORUM ” Evet Yükseliyorum! Bilinçaltım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda bana özel gelen uğurlu taşın ( uğurlu taşının ismini söyle) enerjisinin bu sözcüklerin frekansı ile rezonansa girip değerlilik duygumun bilinçaltı düzeyde aktifleşmesini dualarım yönünde insanları ve olayları bana yönlendirmesini niyet ediyorum.

 

 

 

✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların uğurlu taşı AMETİS

✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların uğurlu taşı KUARTZ

 

 

✅Doğum tarihinin sonu 2 olanların uğurlu taşı SİTRİN TAŞI

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların uğurlu taşı LAL TAŞI

 

 

 

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların uğurlu taşı AKUAMARİN

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların uğurlu taşı YAKUT

 

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların uğurlu taşı  AY TAŞI

✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların uğurlu taşı YEŞİM

 

 

 

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların uğurlu taşı TOPAZ TAŞI

✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların uğurlu taşı AKİK

 

 

Her ne kovalarsanız sizden uzaklaşacaktır. Hiçbir şeyi kovalamayın . Kim olduğunuzu bildiğinizde kendinize değer verdiğinizde doğru şeyleri çekersiniz. Unutmayın , aslan avının peşinden koşmaz. Aslanın yolunda yürüyen avdır.

 

Tüm varlığınızı tüm parçalarınızı onaylayın Daha az kuvvet. Daha fazla akış. Daha fazla büyümeyi beraberinde getirecektir . Sevgiler

Paylaş:

4 Yorum

  1. Hocam ben size her yerden yazıyorum beni göremediniz yoğunluktan ben sizin üç kitabınızı 89 da aldım faturayıda gönderdim ama görmediniz bende o sihirli kartlarınızdan birini istiyorum istediğim biri var beni sallamıyor umursamıyor 😩

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir