Genel

Burcuna göre su kodlaması

Suyun hafızası vardır!

Her ruh tam olarak kendi ve Ruh arasındaki kendi benzersiz yolculuğuna göre olduğu yerdedir. İşiniz yolculuğunuza odaklanmak ve etrafınızdaki sizden daha fazla acı çeken veya çekmeyen ruhlara sevgi, şefkat ve pozitif enerji göndermektir.

Etrafınızdaki alanı temizledikten sonra neden bu kadar iyi hissettirdiğini hiç merak ettiniz mi? Çünkü o bölgeye yönelerek ve ona sevgi göstererek kelimenin tam anlamıyla o bölgenin titreşimini yükseltiyorsunuz. Bunu yaparak aynı zamanda kendinizdeki durgun ve dağınık enerjiyi de enerjisel olarak arındırıyorsunuz çünkü dış çevremiz doğrudan iç dünyamızı etkiliyor. Bir de bilinçaltınızı temizlediğinizi düşünün işte bu çalışma ile aynı zamanda bunu başarmış olacaksınız.

Enerjinizi dualarınıza kullanın. Yaptığınız her şey, yaptığınız seçimler doğrultusunda ivme kazanacaktır. Ne anlama geliyor? Bu, alışkanlık ve tekrarlama ile her şeyin kolaylaşabileceği anlamına gelir bu sadece büyüme için geçerli değildir, aynı zamanda kendine zarar veren davranışlar için de geçerli olabilir, bu nedenle dikkatinizi ve odak noktanızı nereye yönlendirdiğiniz konusunda çok dikkatli olun. Enerjinizi kasıtlı olarak yönlendirmek ve momentum ilkesini kendi yararınıza kullanmak, işleri halletmek için oldukça etkili bir yoldur. Bu yüzden bu çalışmayı gün içerisinde içtiğiniz suya ne kadar çok uygularsanız o kadar faydasını görürsünüz.

Gün içerisinde değişen niyetinize göre zaman dilimlerine göre yeniden burcunuza gelen mesaja özel kodlama yapabilirsiniz. Bu çalışma ile inanılmaz açılımlar yaşayacaksınız.

İçeceğiniz suyu elinize alın burcunuza özel gelen mesajı okuyun ve suya şunları fısıldayın “Allahım sana geldim sana sığındım tek vekilim sensin DNA ve hücresel hafıza boyutunda şimdi ve tüm zamanlara doğru şu andan itibaren dualarımın kabul olmasına engel olan ne varsa bu çalışma ile arınmasını ait olduğu yere gitmesini ve beni özgürleştirirsini niyet ediyorum. Ve en çok olmasını istediğim duamın burcuma özel gelen mesajımla eşleşip suyuma kodlanmasını niyet ediyorum ve bu suya niyetimi yüklüyorum. Suya yüklediğim duamı yaşarsam neler olur çok merak ediyorum . Allah’ım ne olursun bunu bana göster .

Sessizce yaklaşık 1 dakika kadar suyun içerisine ara ara iiiii diye ara ara burcunuza özel gelen mesajı ara ara da en çok olmasını istediğiniz duanızı tekrar ederek fısıldayın. Daha sonra suyunuza bakarak yaklaşık 2 dakika kadar da bu süreçte nefesinizi tutabildiğiniz kadar tutup yorulduğunuzda bırakarak sonra tekrar nefes alıp tutacak şekilde devam ederek duanızın olmuş haline odaklanın. Suya iyice niyetinizin kodlandığını hissedin ve suyunuzu şifa niyetiyle için.Bardağın dininde ellerinizi ıslatacak kadar su bırakın avuçlarına dökün ve ellerinizi sallayarak şu cümleyi üç defa tekrar edin “ niyetimin gücünün sisteme yayılıp beninle titreşimsel boyutta eşleşmesine izin veriyorum.

KOÇ

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “İyilik yapmayı seçiyorum.”

.

.

.

BOĞA

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Her şeye evet demeyip hayır demeyi de öğrenmeliyim.”

.

.

.

İKİZLER

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Özgüvenimin artmasını niyet ediyorum.”

.

.

.

YENGEÇ

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Kendimi çok sevmeyi tercih ediyorum.”

.

.

.

ASLAN

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Alma verme dengesini kurmayı niyetliyorum.”

.

.

.

BAŞAK

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Kendimle kucaklaşıp dualarım yönünde ilahi mesajlar almaya izin veriyorum.”

.

.

.

TERAZİ

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Vazgeçilmez olmayı seçiyorum.”

.

.

.

AKREP

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Değerlilik duygumun artmasını niyet ediyorum.”

.

.

.

YAY

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Niyetlerime enerji yaymayı seçiyorum.”

.

.

.

OĞLAK

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “İnanç ve arzularımı söylemeye niyet ediyorum.”

.

.

.

BALIK

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Aydınlanmak için derinleşmeyi niyet ediyorum.”

.

.

.

KOVA

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan itibaren şu sözcükleri tekrar ederek bir mesaj bir haber, bir sürpriz, bir müjde bir hayır duası almaya hazır olduğumu ilan ediyorum. “Planlama işlerimin yolunda gitmesini hedefliyorum.”

.

.

.

Sezginizi geliştirmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınız konusunda emin değilseniz, işte olmanız gereken yerdesiniz zaman içinde bu sezgiyi inşa etmek için bundan daha iyi bir çalışma bulamazsınız . İlk başladığınızda, bağırsaklarınızı dinlemekte tereddüt ediyorsanız, sadece gözlemleyerek başlayın. Sizinle nasıl konuştuğunu gözlemleyin, deneyiminiz ve pratik kanıtlarınız aracılığıyla ne kadar doğru olduğunu gözlemleyin. Bunu düzenli yapmak, sezgilerinize uyum sağlamak için kendinizi eğitmenin çok pratik çok güçlü bir yoludur. Unutmayın sezgilerinizi dinlemediğiniz sürece kendi ruhunuzun sesini duramaz ilahi mesajlar alamaz ve mucizeler yaşayamazsınız.

Paylaş:

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir