Genel

Burcuna göre gece kodlama

Her gün akşam burç kodlamanı yaparken önce bu kısmı oku ve daha sonra tamamlayıcı olarak burcuna özel kodlamaya geç ve onu uygula. “Allahım ben bu gece dualarımın kabul olmuş halini hissederek uyumayı seçiyorum. Sabah dualarımın kabul olması için ihtiyacım olan bilinç seviyesi ile uyanmayı dualarım yönünde insanları olayları hayatıma çekmeyi niyet ediyorum bu gerçekleşirse neler olur gerçekten çok merak ediyorum! Her şey benim için birdenbire olursa şaşırırsam şükredersem neler olur gerçekten çok merak ediyorum. Ne olur bunu bana göster Allahım.”

KOÇ

GÜL bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu gece ruh parçam. SAĞ İŞARET PARMAĞINLA BAŞ PARMAĞINI birbirine değdir ve kırmızı renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

BOĞA

ÇÖREKOTU bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu gece ruh parçam. SOL İŞARET PARMAĞINLA BAŞ PARMAĞINI birbirine değdir ve siyah renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

İKİZLER

KARAHİNDİBA bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu gece ruh parçam SOL AVUÇ İÇİNİ KARIN BÖLGENE kök çakrana koy ve gri renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

YENGEÇ

PORTAKAL bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SOL AVUÇ İÇİNİ koy avuç içlerinden sarı renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

ASLAN

MANDALİNA bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SOL AVUÇ İÇİNİ ALNIN ORTASINA koy avuç içlerinden turuncu renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan . O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

BAŞAK

LAVANTA bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ ELİNLE SOL BİLEĞİNİ hafifçe tutarak uyu ve avuç içlerinden beyaz renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

TERAZİ

DOMATES bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ ELİNİ KALP ÇAKRANA koy avuç içlerinden bordo renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

AKREP

LİMON bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ elini ensene koy avuç içlerinden sarı renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

YAY

İNCİR bahçesinde dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ AYAĞINI hafifçe karnına doğru çek lila renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

OĞLAK

NANE ağaçlarının dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SOL AVUÇ İÇİNİ karın deliğinin alt bölgesine koy avuç içlerinden yeşil renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

KOVA

KEKİK ağaçlarının arasında dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ AYAK TOPUĞUNU YATAĞA değdir mavi renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

BALIK

Sümbül kokuları arasında dualarının kabul olmuş halini düşünerek uyu bu gece ruh parçam. SAĞ ELİNİ SAĞ KULAK MEMENE koy avuç içlerinden mor renkteki enerji akışını hisset. Yüzündeki gülümsemeye odaklan. O duygunun içerisine gir keyfini çıkartarak uykuya dal.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir