Genel

Akşam duası

AKŞAM DUASI

Allah’ım bu akşam tüm dertlerimi tüm sıkıntılarımı bırakıp yaşadığım her şeyi kabul edip huzurlu bir akşam geçirmeyi niyet ediyorum.

 


Allah ım beni ve tüm sevdiklerimi koru. Affetmem gereken kişileri Ben uyurken kolayca affedeyim Allah’ım. Allah’ım şimdiye kadar neye üzüldüysen ney canımı  yaktıysa neye  içim sıkıldıysa hepsi bu gece bedenimi ruhumu zihnimi serbest bıraksın. Öyle güzel bir sabaha uyanıyım ki benim ve bütün sevdiklerimin yüzleri gülsün dualari kabul olsun inşallah .

 

 

Ben de herkes gibi  zor süreçlerden geçebilirim Allah’ım ne kadar zor süreçlerden geçersem geçeyim ne kadar dinmez dediğim acıların içerisine düşersem düşeyim ne olursun her zaman beni senin yolunda tut senin sevgin de tut ve hep senin sevgini senin gücünü hissedeyim ve bu güçle yoluma devam edeyim.

 

 

 

Allah’ım bu duayı okuyan herkesin dualarının kabul olmasını niyet ediyorum ve bu dualarımı dualarımda  olan herkese sevgi ile gönderiyorum sen büyüksün hepimizi koru Allah’ım . Okuyan bu gönderinin altına amin yazsın ve niyetini ilahi sisteme yazsın

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir