Genel

2020 de burçları neler bekliyor

KOÇ

 

 


Arınacaksın kendinin farkında olacaksın. Niyetini yoğunlaştırmayı sinir sistemini bağışıklılık sistemini güçlendirmeyi ve hayallerini yaşamayı seçiyorsun.İyilik yapmayı seçiyorsun ve aşk hayatın muhteşem olacak .”

BOĞA

 

Topraklanmayı kendinin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorsun. Dualarını yoğunlaştırmayı sinir sistemini bağışıklılık sistemini güçlendirmeyi ve hayallerini yaşamayı seçiyorsun. Her şey seninle başlar ve biter. Aşk hayatının iyi geçmesi için Her şeye evet demeyip hayır demeyi de öğrenmelisin.”

 

 

 

İyi bir aşk yalaman için öncelikle Özgüveninin artması gerekiyor .”

YENGEÇ

 

 

Topraklanmayı kendimin farkında olmayı ışık olup parlamayı seçiyorum. Niyetimi yoğunlaştırmayı sinir sistemimi bağışıklılık sistemimi güçlendirmeyi ve hayallerimi yaşamayı seçiyorum. Her şey benimle başlar ve benimle biter. Madem kendimle olan konuşmamı değiştirdiğimde her şey değişiyor o zaman şu andan“Kendimi çok sevmeyi tercih ediyorum.”

ASLAN

 

 

 

İstediğin hak ettiğin hayatı yaşayamam İÇİN öncelikle Alma verme dengesini kurmayı öğrenmelisin .”

BAŞAK

“Kendinle kucaklaşıp duaların yönünde ilahi mesajlar almaya izin verdiğinde aşk hayatın muhteşem olacak .”

TERAZİ

 

Muhteşem bir aşk yaşaman için öncelikle Vazgeçilmez olmayı seçmelisin .”

 

 

AKREP

. “Değerlilik duygunun artmasını niyet etmelisin .”

 

 

YAY

 

Niyetlerinle enerji yaymayı seçersen muhteşem bir aşk seni bekliyor .”

 

OĞLAK
“İnanç ve arzularımı söylemeye niyet ediyorum.”

BALIK

 

 

. “Aydınlanmak için derinleşmeyi niyet ediyorum.”

KOVA

işlerimin yolunda gitmesini hedefliyorum.”

Sezginizi geliştirmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınız konusunda emin değilseniz, işte olmanız gereken yerdesiniz zaman içinde bu sezgiyi inşa etmek için bundan daha iyi bir çalışma bulamazsınız . İlk başladığınızda, bağırsaklarınızı dinlemekte tereddüt ediyorsanız, sadece gözlemleyerek başlayın. Sizinle nasıl konuştuğunu gözlemleyin, deneyiminiz ve pratik kanıtlarınız aracılığıyla ne kadar doğru olduğunu gözlemleyin. Bunu düzenli yapmak, sezgilerinize uyum sağlamak için kendinizi eğitmenin çok pratik çok güçlü bir yoludur. Unutmayın sezgilerinizi dinlemediğiniz sürece kendi ruhunuzun sesini duramaz ilahi mesajlar alamaz ve mucizeler yaşayamazsınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir