Genel

20 Aralık Günün Tarifi

Benim verdiğim tarifi yapıp yapmaman önemli değil ben sana alternatif olarak sunuyorum ama bugün pişirdiğin yemeklere bu kodlamayı yapman çok önemli ! Ne pişirirsen pişir çay da demlesen ister tüm gün pişirdiğin her şeye ister sadece bir defa bu kodlamayı yap. Ama ne kadar çok yaparsan o kadar enerji akışı olur.

Bilinçaltını yeniden kodlamanın en etkili en hızlı anlarından birisi yemek yaparken ve yemek yerkendir. Çünkü bilinçaltının kapısı bu süreçte açık olur ve sünger gibi siz ne verseniz onu emer.

 

Eğer yemek yaparken veya yemek yerken düşüncelerinize ve hislerinize dikkat etmezseniz istemediğimiz yönde kodlamalar yapabilirsiniz ve neden benim başıma geliyor dediğiniz olaylara çekilebilirsiniz yemek yaparken ve yemek yerken beyin dalgaları bilinçaltına açık hale getirecek frekanstadır.

 

 

Bu yüzden lütfen sevdiklerinize ve kendinize yemek yaparken ya da yemek yerken olumsuz onları aşağıya çekecek düşük titreşimli sözcükler ve davranışlarda bulunmayan sofralarınızı en güzel şekilde süsleyin ama en önemlisi en güzel sözcüklerle taçlandırın.

 

 

Şimdi sizlere vereceğim tarifi yaparken veya kendi tariflerinizi yaparken lütfen şu sözcüklerle enerjiyi yoğunlaştırarak bolluk akışını sembolüze ederek kodlama yapıp yemek yapma işlemine başlayın:
Allah’ım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda bu yemeği yiyen herkesin bu günün enerjisi ile duaları yönünde bilinçaltı düzeyde bana gelen özel sayı ( doğum tarihine göre sana gelen sayıyı söyle) ve 3-6-9 sayısı aracılığı ile rezonansa girip kodlanmasını ve benim bu enerjimin bu dualarımın onlara geçmesini niyet ediyorum. “ Yemek pişiren kişi veya kişiler kendi doğum tarihlerinin sonuna göre özel sayılarını söylesinler
✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların bugün ki uğurlu sayısı : 45
✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların bugün ki uğurlu sayısı:144
✅ Doğum tarihinin sonu 2 olanların bugün ki uğurlu sayısı

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 134

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların bugün ki uğurlu sayısı : 567

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların bugün ki uğurlu sayısı 356

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların bugün ki uğurlu sayısı 874
✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların bugün ki uğurlu sayısı 435

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların bugün ki uğurlu sayısı 785
✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların bugün ki uğurlu sayısı 452
NOT:( BİR YEMEĞİ AYNI ANDA BİRDEN FAZLA KİŞİ PİŞİRİYORSA HERKES KENDİSİNE GELEN ÖZEL SAYISINI KODLASIN. Muhteşem bir enerji açığa çıkacak ve siz bunu hissedeceksiniz )

 

Ve lütfen sana özel gelen sayının frekansı ile şükür enerjisine geç şükür enerjisi ile yemeğini pişir ve şükür enerjisi ile sevdiklerine sun. Bak nasıl olmaz dediklerin olacak . Yuvanı bolluk bereket aşk ve huzur saracak
Soğukta içinizi ısıtacak bir çorba!

 

Kıyafetlerin sizi ısıtmaya yetmediği bu kar kış günlerinde içinizi ısıtacak bir çorba tarifi ile karşınızdayım canlar 🙂 Bugün sizlere leziz mi leziz ‘Bal Kabağı Çorbası’nın tarifini vereceğim!

.

.

.

Bal Kabağı Çorbası Tarifi İçin Gereken Malzemeler:
1 kilo küçük kesilmiş bal kabağı
2 tane küp küp doğranmış orta boy patates
2 tane küp küp doğranmış havuç
3 diş sarımsak
2 su bardağı süt
2 yemek kaşığı tereyağı
1 tatlı kaşığı tatlı kırmızı toz biber
Tuz ve karabiber

.

.

.

Bal Kabağı Çorbasının Yapılışı:
Küçük küçük doğranan sebzelerin hepsini bir tencereye atın. Üstüne 2 parmak geçecek kadar su ekleyin. Gerektiği kadar tuz attıktan sonra isterseniz bir et bulyon ekleyebilirsiniz.

Tencerenin içindeki ürünleri yumuşayıncaya kadar haşlayın ve daha sonra blenderden geçirin. Blender işleminden sonra sütü ekleyerek karıştırın.

Son aşamada tavada tereyağını kızdırarak kırmızı biberi yakınca çorbanın üstüne dökün.

Şimdiden afiyetler olsun canlar şifa olsun 🙂

Paylaş:

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir