Genel

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir. Her sözcüğün her şeyin enerjisi vardır. En önemli sözcükler de kendine söylediğin sözcüklerdir. Sen kendinle nasıl konuşursan diğer insanlar da sistem de seninle o yönde iletişim kurar harekete geçer. Kendini ne kadar değerli hissedersen o kadar kul hakkına sahip çıkar mucizeler yaşarsın unutma! Sen kendine değer verdiğin kadar herkes sana değer verir. Dualarınla eşleşmen için öncelikle değerlilik duygunu yükseltmen gerekir. Bedel ödemesi gereken kişiler bu çalışmadan sonra kendiliğinden bedel ödeyecek. Vazgeçilmez aranan özlenen fark yaratan ve tercih edilen sen olacaksın! Dualarınla aynı frekansa gelip eşzamanlılıklar ve mucizeler yaşayacaksın.

Hadi o zaman aynanın karşısına geçerek şu kodlamayı yap ve değerlilik enerjisine kodlan ve mucizeleri kendine çekmeye başla. Aynada gözlerinin içine bak kendine sıkıca sarıl en çok olmasını istediğin duana odaklan ve üç kez: “Sen ve ben biriz” diye tekrar ettikten sonra derin bir nefes al ve şu şekilde devam et: Şu andan itibaren hayallerimin gerçek olması aradığımın hayatıma girmesi için kendime izin veriyorum. BEN KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ KABUL ETMEYİ SRÇİYORUM! Evet Yükseliyorum! Bilinçaltım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda bana özel gelen uğurlu taşın (uğurlu taşının ismini söyle) enerjisinin bu sözcüklerin frekansı ile rezonansa girip değerlilik duygumun bilinçaltı düzeyde aktifleşmesini dualarım yönünde insanları ve olayları bana yönlendirmesini niyet ediyorum.

✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların uğurlu taşı AKUAMARİN

✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların uğurlu taşı AMETİST

✅Doğum tarihinin sonu 2 olanların uğurlu taşı KAVANSİT

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların uğurlu taşı MALAKİT

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların uğurlu taşı RODOKROZİT

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların uğurlu taşı TURKUAZ

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların uğurlu taşı ZEBERCET

✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların uğurlu taşı BARİT

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların uğurlu taşı HEMATİT

✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların uğurlu taşı LAL

Her ne kovalarsanız sizden uzaklaşacaktır. Hiçbir şeyi kovalamayın. Kim olduğunuzu bildiğinizde kendinize değer verdiğinizde doğru şeyleri çekersiniz. Unutmayın, aslan avının peşinden koşmaz. Aslanın yolunda yürüyen avdır. Tüm varlığınızı tüm parçalarınızı onaylayın. Daha az kuvvet. Daha fazla akış. Daha fazla büyümeyi beraberinde getirecektir. Sevgiler…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir