Genel

Eril ve dişil enerjinin hayatımızdaki yeri sandığımızdan çok daha önemli eğer gerektiğinde eril enerjini yükseltmezsem para kazanamaz hareket edemez cesur olup doğru kararlar alamazsın.

Eğer yeri geldiğinde de dişil enerjiyi aktifleştirmezsem kalp çakranı kapatırsın sevip sevinemez hak ettiğin değeri göremezsin ve ilişkilerinde hayatla çatışmalar yaşarsın.

Boşanmalar aldatmalar mutsuzluk başarısızlık ve depresyonun bu kadar artmasının en büyük nedenlerinden birisi de eril ve dişil enerjinin yer değiştirmesidir. Bu çalışma ile bilinç altını kodlanacak ihtiyacına göre eril veya dişil enerjini bilinçaltı düzeyde harekete geçireceksin.

Para kazanmak başarmak tuttuğunu koparmak için eril enerjisini aktifleştiren bir kadın evde de aynı şekilde devam ederse evde iki eril enerji olacağı için çatışma yaşayacaktır. Bu yüzden ilişkilerde eril ve dişil enerji döngüsü çok önemlidir.

Yine aynı şekilde kadın dışarıda çok çalışıyor yoruluyor enerjisini aktifleştiriyor diye erkek evde dişil enerjisini fazla harekete geçirirse bu sefer kadının gözünde pasif ve negatif kalacaktır ve bu seferde kadın da eve geldiğinde dişil enerjisini aktifleştirse iki dişil enerji çatışacaktır.

Veya erkeğin fazla erilleşmesi soğuk olmasına kadının da fazla dişilleşmesi masumiyetini kaydetmesine neden olacaktır. Yine iş hayatında fazla dişilleşmek para kazanmanın önüne geçebilir. Bu yüzden bu çalışmalar düzenli olarak yapılmalı iki eril ve dişil enerji ihtiyaca göre yön alsın kişiyi harekete geçirsin.

Düzenli yaptığınızda tahmin edemeyeceğiniz açılımlar mucizeler yaşayacaksınız. Ve hem şifa hem aşk hem para hem ilişki yönünde inanılmaz önünüz açılacak.

İHTİYACA GÖRE GÜNÜN ERİL VE DİŞİL ENERJİSİNE KODLANMA

4 saniyede burnundan aldığın nefesi 6 saniyede ağzından yavaşça ver. Bunu üç defa tekrar et. Sonra karşındakini etki alanına alıp onları kendine bağlamak için veya niyetlerin yönünde ihtiyacın olan enerjiye ulaştığını hisset. Bugün ne yaşamak istiyorsan ona odaklan. Bu duyguyu düşünürken avuç içini ensene götür ve 5 saniye kadar hafifçe bastırarak burada tut. Ve şu cümleyi tekrar et.” Bilinçaltım şimdi ve tüm zamanlara doğru DNA ve hücresel hafıza boyutunda eril/ dişil enerjimin ihtiyacım yönünde harekete geçip dualarım yönünde bilinçaltı düzeyde bana gelen özel sayı (doğum tarihine göre sana gelen sayıyı söyle) ve şu sözcüklerin aracılığı ile rezonansa girip kodlanmasını niyet ediyorum. NETLİK VE REHBERLİĞE AÇIĞIM. ZİHNİMİ İSTEDİĞİM YERE YÖNLENDİRMEYİ SEÇİYORUM.

Sol yumruğunu sık derin bir nefes al oh be de enerjinin çıkışını yayılımını hisset ve çalışmayı tamamla…

✅Doğum tarihinin sonu 0 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 736

✅Doğum tarihinin sonu 1 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 291

✅Doğum tarihinin sonu 2 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 540

✅Doğum tarihinin sonu 3 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 317

✅Doğum tarihinin sonu 4 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 946

✅Doğum tarihinin sonu 5 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 163

✅Doğum tarihinin sonu 6 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 365

✅Doğum tarihinin sonu 7 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 872

✅Doğum tarihinin sonu 8 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 214

✅Doğum tarihinin sonu 9 olanların bugün ki uğurlu sayısı: 663

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir